S námi budete vždy hvězdám blíž…

Kontakt na prodejnu

SUPRA OPTIKA s.r.o.

Sýkovecká 194
198 00 Praha 9 – Kyje
vstup do prodejny z ulice Rožmberská

IČO: 22233342
DIČ: CZ22233342

+420 602 371 107

info@dalekohledy.cz
www.dalekohledy.cz

Rotator PrimaLuceLab ARCO 2”

Rotator PrimaLuceLab ARCO 2”
Katalogové číslo: PLLARCO2
Derotátor zorného pole ve 2” provedení. Kompatibilní s příslušenstvím M56 a robotickým ostření ESATTO 2. Toušťka pouze 20mm, čistá apertura 50.9 mm, úhlové rozlišení 1” na krok, napájení 12 v (možno použít sdružené z výtahu ESATTO), hmotnost 435 g. K dis
Termín dodání :
10 dní
Momentálně vyprodáno
18 940 Kč s DPH
18940

Derotátor zorného pole ve 2” provedení. Kompatibilní s příslušenstvím M56 a robotickým ostření ESATTO 2. Toušťka pouze 20mm, čistá apertura 50.9 mm, úhlové rozlišení 1” na krok, napájení 12 v (možno použít sdružené z výtahu ESATTO), hmotnost 435 g.

K dispozici je interní program pro ovládání, ASCOM driver nebo lze obsluhovat z programu PLAY, PrimaLuceLav AstrophotographY software.

Derotáror pole je určen pro použití v astrofotografii na azimutálních montážích, kde při delších expozicích dochází ke stáčení pole a hvězdy u okrzje zorného pole se zobrazují jako části oblouků. Derotátor pole zajišťuje pomalé otáčení kamery, umístěné za ním "proti rotaci Země" a umožňuje tak dlouhoexpoziční astrofotografii podobně jako na dobře ustaevné rovníkové montáži (EQ). Rychlost otáčení je řízena softwarově, neboť závisí na vztahu azimutálních a rovníkových souřadnic a je tak na různých místech oblohy různá.

 

Rotator PrimaLuceLab ARCO 2”

phone +420 602 371 107